fbpx

RECEPTES

ZIEPJU SKAIDIŅAS PRIEKŠ MAZGĀŠANAI UN TĪRĪŠANAI

VEĻAS PULVERIS

Atšķaidīt sauju vai 20 g skaidiņu Marseļas ziepes 1 litrā karstā ūdens un maisīt līdz izveidojas viendabīga masa Tīrīšanas līdzeklis ir gatavs lietošanai. Uzglabāt piemērojamā traukā, pirms lietošanas labi sakratīt..

GRŪTI IZVADAMIE (IZMAZGĀJAMIE) TRAIPI

Izšķīdināt 100 g skaidiņu Marseļas ziepes 2 litros karstā ūdens, pievienot 1 glāzi sodas un 1/2 tases baltā etiķa. Atdzesēt, pirms lietošanas labi sakratīt.

TĪRĪŠANAS AEROSOLS DAUDZPUSĪGAI IZMANTOŠANAI

Piemērotā trauciņā samaisīt 4 ēdamkarotes ziepju skaidiņu Marseļas ziepes, 100 ml vāroša ūdens, 1 ēdamkaroti sodas. Samaisīt, līdz ziepes izšķīst un ļaut tai atdzist. Pēc tam ieliet to traukā ar izsmidzinātāju.

SIENAS UN GRIESTI

Neko dīvaināku jūs neesat dzirdējuši! Ar mūsu Marseļas ziepēm var mazgāt un attaukot sienas un griestus. Atšķaidīt sauju ziepju skaidiņu spainī ar remdenu ūdeni. Ar šķīdumā samērcētu sūkni nomazgāt sienas un griestus, tad vēlreiz noskalot ar tīru ūdeni.

BĒRNU IEKĀRTAS

Hipoalerģiskas ziepes Fer à Cheval ideāli piemērotas, lai rūpētos par bērnu iekārtām, piemēram, ratiņiem. Noņemamus pārvalkus var mazgāt šajā ziepju ūdenī, bet citas daļās nomazgāt ar švammīti, kas ir samitrināta ar ziepju ūdeni. Noturīgus traipus var ierīvēt ar ziepēm un uzbērt virsū nelielu daudzumu pārtikas sodas, samitrināt ar ūdeni un atstāt uz dažām minūtēm, pēc tam noskalot ar siltu ūdeni.

KOKA TERASE

Regulāri tīriet terasi no pelējuma un netīrumiem, kuri sakrājušies dažu mēnešu laikā, netīrumus var tīrīt ar birsti un karstu ūdeni, kurā izšķaidītas Fer à Cheval ziepju skaidiņas . Šī vienkārša un efektīva tīrīšana saglabās jūsu terasi.

MELNĀS ŠĶIDRĀS ZIEPES

VISĀM MAZGĀJAMĀM VIRSMĀM

1 litrā karstā ūdens izšķīdināt 1 ēdamkaroti šķidro melno Marseļas ziepju un 1 tējkaroti sodas, pēc tam pārliet šķīdumu traukā ar smidzinātāju un tas ir gatavs lietošanai. Šķīduma atlikumus pārliet stikla traukā ar vāku un cieši to aizvērt. To var izmantot ilgu laiku. Pirms lietošanas šķīdumu ir nepieciešams labi sakratīt.

LĪDZEKLIS TRAUKU MAZGĀŠANAI PUDELEI AR DOZATORU

Traukā ielejiet puslitru karsta ūdens, pusglāzi šķidro melno Marseļas ziepju, 1/2 tasi baltā etiķa, 1 ēdamkaroti sodas, pēc tam enerģiski sakratiet. Ielejiet pudelē iegūto maisījumu un trauku mazgāšanas līdzeklis ir gatavs lietošanai.

LOGU TĪRĪŠANAI

Lai nomazgātu logus, sajauciet traukā 1 litru karsta ūdens un 1 ēdamkaroti šķidro melno Marseļas ziepju. Ielejiet pudelē iegūto maisījumu. Izsmidziniet uz loga stikla. Tīriet ar sūkli stiklus un rāmjus no netīrumiem, pēc tam noslaukiet to ar sausu, mīkstu audumu.

AUTOMOBILIS, MOTOCIKLS, RITENIS

Piepildiet pudeles vāciņu ar šķidrām melnām Marseļas ziepēm, pēc tam pārlejiet ziepes uz sūkli.

Varat mazgāt ar sūkli jebkuras virsmas, tai skaitā arī ādas krēslus, pēc tam nomazgājiet ar tīru ūdeni un noslaukiet ar sausu drānu.

Virsbūves mazgāšanai nepieciešams sajaukt 2 ēdamkarotes melnās ziepes ar karstu ūdeni. Mazgājiet ar sūkli un ziepju šķīdumu visu virsbūvi, pēc tam noskalojiet ar tīru ūdeni. Pēc tam visu ārējo virsmu virsbūves noslaukiet ar sausu audumu

SUDRABS, VARŠ, NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS

Izšķīdināt lielā traukā 4 ēdamkarotes melno ziepju šķīdumu Fer à Cheval ar 5 litriem karstā ūdens. Ievietot priekšmetus traukā ar šķīdumu uz 5-10 minūtēm. Pēc tam izliet šķīdumu un noslauciet visus priekšmetus ar tīru drānu. Spīdums tiks garantēts.

FLĪŽU, BETONA, KOKA GRĪDAS, PARKETA GRĪDAS, LINOLEJA TĪRĪŠANA

Šķidrās melnas Fer à Cheval ziepes ir ideāli piemērotas grīdu mazgāšanai, attaukošanas un spīduma nodrošināšanai visu veidu mazgājamo grīdu segumiem. Sajauciet 2 ēdamkarotes melno ziepju ar 5 litriem karstā ūdens, nomazgājiet grīdas, tad ļaujiet izžūt (nav jānoskalo). Lai nomazgātu grīdās flīzes, noslaukiet tos ar tīro šķīdumu, nav jānoskalo ar tīru ūdeni.

AUGIEM

Melnās ziepes Fer à Cheval ir arī aizsardzības līdzeklis, ideāli piemērots, lai atbrīvotos no kukaiņiem (laputis, miltainas blaktis). Vienkārši atšķaidiet 5 ēdamkarotes melno ziepju 1 litrā karstā ūdens, ļaujiet pilnībā atdzīst, pirms lietošanas ielejiet šķīdumu pudelē. Ieteicams izsmidzināt agri no rīta vai krēslas stundās, vajag izvairīties to darīt dienas vidū, saulē vai lietū.

LĪDZEKLIS MĀJDZĪVNIEKU UN ZIRGU KOPŠANAI

Izmantojiet melnās Marseļas ziepes kā mīkstu šampūnu, vilnas spīdumam, kā kvalitatīvu un efektīvu līdzekli cīņai ar parazītiem.

Ielejiet nelielu melno ziepju devu, sajauciet ar ūdeni tieši uz dzīvnieka, un rūpīgi nomazgājiet vilnu. Noskalo pilnībā dzīvnieku ar tīru, siltu ūdeni.

RECEPTES - GAIŠĀS SKAIDIŅAS

DUŠAS ŽELEJA

Uzsilda 1 l ūdens uz lēnas uguns un pievieno 20 g ziepju skaidiņu Fer à Cheval līdz ziepes pilnībā izšķīst. Izslēdziet uguni un turpiniet maisīt vairākas minūtes. Pēc tam, kad atdzisīs, pievieno 1 ēdamkaroti olīveļļas vai kokosriekstu eļļas, pēc vēlēšanas arī 1 tējkaroti medus. Labi sakratiet pirms lietošanas.

SKŪŠANĀS KRĒMS KĀJĀM

250 gr ziepju skaidiņu izkausē 50 ml karstā ūdens, pievieno 2 tējkarotes kokosriekstu eļļas un 2 tējkarotes saldās mandeļu eļļas. Ļaujiet atdzist. Uzklājiet pēc nepieciešamības. Pēc matiņu noņemšanas, mitriniet ādu ar parasto losjonu pēc skūšanās.

SKRUBIS

Traukā ielej 100 ml ūdens, 200 g ziepju skaidiņu un izkausē līdz viendabīgai masai, pievienojiet 4 ēdamkarotes olīveļļas, 100 g medus un 4 ēdamkarotes kafijas. Samaisa ar lāpstiņu. Ielej vēl karstu šķidrumu mazās silikona formās. Sakārto traukā un ļaujiet nožūt vēdināmā un sausā vietā, ne mazāk kā 1 nedēļu.

Nedaudz vēstures par izsmalcinātām Marseļas ziepēm Fer à Cheval
Lietošanas Ieteikumi Marseļas ziepes Fer à Cheval
Bieži uzdotie jautājumi

Ērta piegāde

Jebkuras norēķinu metodes

Atbalsts 24/7

Kvalitātes nodrošināšana

Sazināties ar mums

Jautājumu gadījumā zvaniet mums +371 25128665 vai rakstiet mums e-pasta info@savon-de-marseille.lv Mūsu menedžeri sniegs konsultācijas par visiem interesējošiem jautājumiem.

    Start typing and press Enter to search

    Iepirkumu grozs

    Grozā nav neviena produkta.