fbpx

Nedaudz vēstures par izsmalcinātām Marseļas ziepēm Fer à Cheval

Nedaudz vēstures par izsmalcinātām Marseļas ziepēm Fer à Cheval

Godājamās dāmas un kungi!

 

Par vairāk nekā 160 gadu pastāvēšanu, Marseļas ziepju fabrika Fer à Cheval ražo un pārziepēju Marseļas ziepes katlā, saskaņā ar īsto metodi (recepti). Tieši tā 19. gadsimtā Francijā simtiem mazu rūpnīcu ražoja Marseļas ziepes. Dibināta 1856. gadā pilsētas centrā, Marseļas ziepju fabrika šodien ir viena no pēdējām, kura turpina sekot veselas pilsētas tradīcijām.

Ziepju ražošanas meistari veido savu neatkārtojamu ziepju produkciju: katrs burbulis ar savu aromātu piepilda telpas, vienmērīga darba skaņas un lampu dzeltenā gaisma piepilda ar īpašu nozīmi (atmosfēru), kuru var sajust tikai šajās ziepēs. Šajā darbā cilvēkam ir liela nozīme, tās ir tradīcijas, kuras tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Mūsu ziepes ir dabīgs, dabai draudzīgs (ekoloģisks) un daudzfunkcionāls produkts.

To forma un krāsa mainās laika gaitā, atkarībā no sezonas, bet priekš mums tas ir viens un tas pats mīlas stāsts atkal un atkal.

Nedaudz vēstures par izsmalcinātām Marseļas ziepēm Fer à Cheval
Lietošanas Ieteikumi Marseļas ziepes Fer à Cheval
Bieži uzdotie jautājumi

Ērta piegāde

Jebkuras norēķinu metodes

Atbalsts 24/7

Kvalitātes nodrošināšana

Sazināties ar mums

Jautājumu gadījumā zvaniet mums +371 25128665 vai rakstiet mums e-pasta info@savon-de-marseille.lv Mūsu menedžeri sniegs konsultācijas par visiem interesējošiem jautājumiem.

    Start typing and press Enter to search

    Iepirkumu grozs

    Grozā nav neviena produkta.