fbpx

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

Bieži uzdotie jautājumi

1. Mūsu ziepju fabrikā Fer à Cheval, ražošanas pamatā izmantotas tikai un pārziepjotas augu eļļas, bez ķīmiskām piedevām, konservantiem vai smaržvielām.

2. Pastāv divi ziepju veidi, Marseļas ziepes : zaļās un bēša krāsas ziepes. Abi veidi tiek izgatavoti saskaņā ar vienu un to pašu ražošanas metodi. Atšķirība ir tikai, cik ir augu eļļas to sastāvā. Zaļās ziepes iegūst no olīvu raušiem, 70% olīveļļas (kura ir bagāta ar barojošām vielām) un 30% kokosriekstu eļļas (kurai piemīt putojošās īpašības).

Bēša krāsas ziepes sastāv no 20% palmu kodola un 80% palmu eļļas, ko izmanto vairāk nekā 200 gadu garumā. Tie uzlabo ziepju cietu konsistenci ērtākai lietošanai. Abi veidi ir ieteicami gan personīgas higiēnas ievērošanai, gan arī mājas kopšanai, piemēram, mitrai uzkopšanai. Tekstilmateriālam ieteicams izvēlēties gaišas ziepes.

Marseļas ziepes sastāv vismaz no 72% aktīvo sastāvdaļu, kas izgatavotas no eļļas vai eļļas ekstrakta, pievienojot ne vairāk kā 28% ūdens. Apgalvojums, ka ziepes satur 72% augu eļļas, ir rakstīts mūsu ziepju augšējā pusē.

Šīs Marseļas ziepes izgatavotas no atlikumiem ziepju katlos, kuru sastāvā ir olīveļļa vai palmu eļļa, kurus izmanto gala produkta ražošanai. Sastāvs ir tāds pats, kā jebkurām citām mūsu Marseļas ziepēm proti, tas satur tikai augu eļļas, bez pievienotām ķīmiskām vielām, piemēram, bez smaržvielām, krāsvielām, konservantiem un dzīvnieku taukiem.

Tomēr, tā kā mēs sajaucam atlikumus no katliem priekš saimniecības ziepju ražošanas, mēs nevaram norādīt precīzu eļļas procentu. Bet tas attiecas tikai uz saimniecības ziepēm.

Kas attiecas uz ziepju skaidiņām Fer à Cheval, tad tā ir izgatavota no palmu eļļas, kuru mūsu ziepju fabrika izmanto vairāk nekā 200 gadus. Tā uzlabo ziepju cietu konsistenci, lai to var vieglāk sarīvēt (svaigas olīvu ziepes ir diezgan mīkstas).

Var sarīvēt mūsu olīvu ziepes pašam, tomēr, uz dažiem baltiem audumiem zaļais pigments var atstāt traipus.

Olīvu ziepēm Fer à Cheval ir savdabīga smarža. Vēsturiski ziepju fabrikas izmanto izspaidas no otrā olīvu spieduma. Pirmo spiedumu izmanto, lai nodrošinātu lauksaimniecības un pārtikas nozares.

Smarža ir atkarīga arī no procentuālā olīveļļas satura ziepēs. Jo augstāks ir procents, jo spēcīgāka ir smarža. Mūsu ziepēm olīveļļas saturs ir 70%. Turklāt, jo svaigākās ziepes, jo spēcīgāka ir smarža. Mūsu augu ziepēm ar palmu eļļu nav šāda specifiska aromāta.

Nelieli plankumi uz ziepēm var rasties pigmentu koncentrācijas dēļ dažās vietās, kas parādās ziepju izveidošanas fāzē. Tas neietekmē ziepju kvalitāti.

Vēlamies apliecināt, ka īpaši lielu uzmanību mēs pievēršam augu eļļu izvēlei, jo mūsu prioritāte ir piedāvāt jums teicamu kvalitāti. Mēs pieturamies pie viena un tā paša ražošanas procesa un izmantojam vienas un tās pašas eļļas jau vairāk nekā divus gadsimtus. Tas ir galvenais, kas padara mūsu produkciju par unikālu savā veidā, kas bija pieprasīta un tika vērtēta jau vairāku paaudžu garumā.

Olīveļļas izcelsmes valsti ir Grieķija, Spānija, Itālija un Maroka. Palmu eļļas un palmu kodolu eļļas izcelsme ir galvenokārt Dienvidaustrumu Āzija (Filipīnas, Malaizija un citas), kā arī Latīņamerika (Kolumbija, Hondurasa un citi).

Pirmkārt, mēs apliecinām, ka īpaši lielu uzmanību pievēršam ziepju sastāvam un ražošanai Fer à Cheval, lai nodrošinātu jūs ar īstu produktu ar izcilu kvalitāti. Produkcijas sastāvs ir izstrādāts tā, lai tiktu izmantotas tikai augu eļļas, nepievienojot konservantus, smaržvielas vai krāsvielas.

Palmu eļļu, kuru importē caur Francijas kolonijām vairāk nekā 200 gadus, piešķir ziepēm bēša krāsu un uzlabo to cieto konsistenci ērtai izmantošanai. Apzinoties, ka sabiedrībā rodas liels jautājums par šo eļļas ietekmi uz vidi, mēs esam strādājuši vairākus mēnešus, lai atrastu jaunas piegādes iespējas, kas garantēs ilgtspējīgu attīstību un ražošanas procesa stabilitāti.

Ziepes Fer à Cheval un ziepju skaidiņas gandrīz nesatur glicerīnu. Ražošanas laikā glicerīns ziepēs veidojas dabiskā ceļā no eļļas un sodas maisījuma.

Ziepju pastas skalošanas procesā, glicerīns tiek izvadīts. Pēc izveidošanas fāzes mūsu ziepes satur mazāk nekā 1% glicerīna.

Ziepēm Fer à Cheval pH līmenis ir 10 (± 0,5), tā saucamais neitrāls pH līmenis. Mūsu ziepēm ir augsts pH līmenis, kas piešķir ziepēm spēcīgas mazgāšanas spējas. Visas ziepes ir ražotas no augu eļļas, sodas, ūdens un sāls.

Ziepes Fer à Cheval — tas ir “dzīvs” produkts ar unikālu krāsu un formu, kas atkarībā no gaisa un gaismas iedarbības laika gaitā var mainīties. Tomēr, tās saglabā visas savas īpašības un efektivitāti. Mūsu vecmāmiņas arī atstāja ziepes viņu skapjos daudzus mēnešus, lai tās kalpotu ilgāk.

Mēs iesakām izmantot bēša krāsas augu ziepes Fer à Cheval, zaļās ziepes ir ļoti mīkstas. Un, ja jūs izmantojat tās, tad uz dažiem baltiem audumiem var palikt zaļais pigments no olīvām

Mums nav Vegānu sertifikācijas, tomēr mēs varam apstiprināt, ka mūsu Marseļas ziepes Fer à Cheval atbilst Eiropas Savienības direktīvai NR.1223/2009.

Mēs neveicam nekādas pārbaudes uz dzīvniekiem. Turklāt, mēs neizmantojam dzīvnieku taukus, tikai augu eļļas. Tikai mūsu birstītes nagiem ir izgatavotas no mežacūku sariem.

Ziepes Fer à Cheval — tas ir “dzīvs” produkts ar unikālu krāsu un formu, kas atkarībā no gaisa un gaismas iedarbības var mainīties laika gaitā. Ziepes sastāv ne mazāk kā no 72% aktīvo sastāvdaļu, kas pagatavoti no eļļas vai eļļas ekstrakta, pievienojot ne vairāk kā 28% ūdens.

Zaudējot šo ūdeni, ziepes arī zaudē daļu no sava svara, tāpēc mēs rakstam uz iepakojuma “neto svars”. Mūsu kvalitātes kontroles nodaļa nodrošina svara atbilstību galvenā ražošanas posmā.

Ziepes Fer à Cheval parasti pat ir ieteicamas ādas tipiem ar noslieci uz alerģiju. Tomēr, mēs iesakām jums vispirms vērsties pie dermatologa pēc padoma, lai atrastu produktu, kas ir vislabāk piemērots jūsu ādas tipam.

Veļas mazgāšanai mēs iesakām lietot Fer à Cheval ziepes, jo tās ir hipoalerģiskas.

Ziepes Fer à Cheval izgatavotas vienīgi no augu eļļām, nepievienojot konservantus, krāsvielas, smaržvielas vai dzīvnieku taukus – tās ir hipoalerģiskas. Ja jūs vēlaties šķidrās ziepes, mēs iesakām lietot ziepes “bez smaržas”, tās ir īpaši piemērotas jutīgas ādas maigai attīrīšanai.

Nedaudz vēstures par izsmalcinātām Marseļas ziepēm Fer à Cheval
Lietošanas Ieteikumi Marseļas ziepes Fer à Cheval
Bieži uzdotie jautājumi

Ērta piegāde

Jebkuras norēķinu metodes

Atbalsts 24/7

Kvalitātes nodrošināšana

Sazināties ar mums

Jautājumu gadījumā zvaniet mums +371 25128665 vai rakstiet mums e-pasta info@savon-de-marseille.lv Mūsu menedžeri sniegs konsultācijas par visiem interesējošiem jautājumiem.

    Start typing and press Enter to search

    Iepirkumu grozs

    Grozā nav neviena produkta.