fbpx

Sprejs tīrīšanai 500 ml

Sprejs tīrīšanai 500 ml

14 SoldNoliktavā 4 prece/-es

9.90 

Fer à Cheval atkaļķošanas aerosols ir četri vienā: tīrīšana, dezinfekcija, kaļķakmens noņemšana, sanitāro mezglu, vannas istabu, izlietņu un jaucējkrānu atsvaidzināšana. Tas apvieno augu etiķi, lai noņemtu kaļķu nogulsnes, un ziepes ar organisko skābi, kas iegūta no cukura, kas pazīstama ar savām dezinficējošajām īpašībām, lai iegūtu nevainojamu un ilgstošu spīdumu.

 

Drošs maksājums  PayPal vai bankas pārskaitījumu.

Piegāde OMNIVA pakomātu, Latvijas robežās 4 eiro, pirkumiem virs 45 eiro bezmaksas.

Piegāde OMNIVA pakomātu, Igaunijas un Lietuvas robežās 8 eiro, svars līdz 30 kg.

Piegāde Baltijā OMNIVA – Latvija, Lietuva, Igaunija.

Noliktavā 4 prece/-es

APRAKSTS

Šis kaļķu noņēmējs ir efektīvs aerosols 4 vienā. Tualešu, vannas istabu, izlietņu un krānu tīrīšanai, zvīņu noņemšanai, dezinfekcijai un dezodorēšanai. Efekts apvieno tā efektivitāti pret kaļķakmens un ziepju nogulsnēm un organisko skābi, kas iegūta no cukura, ko izmanto dezinfekcijas īpašībām.

Tās unikālā formula bez alergēniem * ir izstrādāta, lai samazinātu alerģiju risku:

• Izgatavots no ziepju fabrikas katlos vārītām Marseļas ziepēm, kas ir labi pazīstamas ar tīrīšanas, attaukošanas, hipoalerģiskām un viegli bioloģiski noārdāmām īpašībām

• Sastāvs ar 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu bez kancerogēnām, mutagēnām, reprotoksiskām vielām (CMR).

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

Izsmidziniet tieši uz virsmas, lai notīrītu, un atstājiet to 1 minūti. Ja nepieciešams, viegli noberziet, pēc tam noskalojiet. Virsmas, kas tieši saskaras ar pārtiku, rūpīgi jānoskalo ar ūdeni.

Piesardzības pasākumi:

Satur: L-LAKSTSKĀBE (2-HIDROKSIJAS PROPIONĀLSKĀBE), D-GLUCOPYRANOSE, OLIGOMÉRIQUES, DÉCYL OKTYL GLICCIDES. Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, pie rokas ir produkta trauks vai etiķete. Sargāt no bērniem. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Smēķēt aizliegts. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas. Valkāt aizsargcimdus / aizsargapģērbu / acu aizsargus / sejas aizsargus. PIEEJOT ACIS: Piesardzīgi izskalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Noņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalošanu. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU, ārstu. Iznīciniet saturu / tvertni saskaņā ar vietējiem / reģionālajiem / nacionālajiem / starptautiskajiem noteikumiem.

SASTĀVDAĻAS

Sastāvs: mazāk nekā 5%: nejonu virsmaktīvās vielas, dezinfekcijas līdzekļi, smaržas.

FRANČU IZCELSMES PRODUKTI GARANTĒTI UN SERTIFICĒTI

Produkts ir 100% oriģināls. COSMOS NATURAL, sertificēts ECOCERT Greenlife, saskaņā ar COSMOS standartu, kas pieejams vietnē http: // COSMOS. ecocert.com/

Start typing and press Enter to search

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.