fbpx

Šķidrās melnās ziepes 500 ml

Šķidrās melnās ziepes 500 ml

30 SoldNav noliktavā

8.65 

Fer à Cheval šķidrās melnās ziepes ir ļoti ekonomisks, universāls tīrīšanas līdzeklis: ir pietiekami ar mazu devu, tīrīšanai, attaukošanai, un visu mazgājamo virsmu spīdumam mājā un dārzā. Tas ir arī satriecošs veļas traipu tīrīšanas līdzeklis; pat visnoturīgākie traipi tam nevar pretoties.

Drošs maksājums ar bankas pārskaitījumu vai PayPal.

Pirkumiem virs 50 € bezmaksas piegāde visā Latvijā (OMNIVA).

Konsultants jums atbildēs pa tālruni +37129518891 no plkst. 14:00 līdz 15:00 no pirmdienas līdz piektdienai

Nav noliktavā

Satur olīveļļu, nesatur krāsvielas un konservantus, šķīdinātāju vai krāsu, Fer à Cheval melnās ziepes piedāvā alternatīvu ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem un draudzīgas videi.

Visa mūsu melno franču ziepju sērija Fer a Cheval ir ideāli piemērota jūsu lolojumdzīvnieku kopšanai. (Kaķi, suņi, zirgi utt.)

Melnas šķidrās ziepes viecina un palīdz dziedēt brūces uz dzīvnieka ķermeņa, atgrūž kukaiņus, ērces, blusas, kas īpaši aktuāli vasaras laikā. Pēc mazgāšanas ar melnajām ziepēm pazūd smarža, dzīvnieka apmatojums kļūst spīdīgs un tīrs.

Ziepes ir hipoalerģiskas, melno ziepju sastāvā ir augstas kvalitātes olīveļļa, visas sastāvdaļas ir dabīgas, produktam ir kvalitātes sertifikāti un ir pieejams tilpumos: 500ml, 1 litrs, 5 litri.

Melnās šķidrās ziepes ir ļoti ekonomiski izmantojamas, tās labi putojas.

ŠIE FRANCIJAS PRODUKTI IR SERTIFICĒTI

Produktam ir 100% oriģināla izcelsme. COSMOS NATURAL, ko sertificējis ECOCERT Greenlife, saskaņā ar COSMOS standartu, kas pieejams vietnē http://COSMOS.ecocert.com/

Start typing and press Enter to search

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.