Šķidrās melnās ziepes 5 L

Šķidrās melnās ziepes 5 L

33.83 

Šķidrās melnās ziepes tagad ir pieejamas arī 5 litru bundžās, ekonomiskai un ērtai ģimenes lietošanai.

Drošs maksājums ar Paysera, bankas pārskaitījumu, vai PayPal.

Pirkumiem virs 25 € bezmaksas piegāde visā Latvijā (OMNIVA).

Konsultants jums atbildēs pa tālruni +37129518891 no plkst. 14:00 līdz 15:00 no pirmdienas līdz piektdienai.

Sadzīves šķidrās melnās ziepes ir ekonomiska un pārsteidzoša alternatīva, jūsu mājas tīrībai, attaukojiet un kopjiet visas mazgājamās virsmas (flīzes, parketu, grīdas flīzes, linoleju utt.). Melnās ziepes var izmantot arī citā veidā: attaukojiet grila restes, notīriet drēbes, mazgājiet traukus, automašīnu, motociklu vai velosipēdu. Apstrādājiet augus no laputīm, mazgājiet mājdzīvniekus (kaķus, suņus, zirgus, …). Visus padomus un receptes melno ziepju lietošanai jūs varat atrast arī mūsu blogā.

Visa mūsu melno franču ziepju sērija Fer a Cheval ir ideāli piemērota jūsu lolojumdzīvnieku kopšanai. (Kaķi, suņi, zirgi utt.)

Melnas šķidrās ziepes viecina un palīdz dziedēt brūces uz dzīvnieka ķermeņa, atgrūž kukaiņus, ērces, blusas, kas īpaši aktuāli vasaras laikā. Pēc mazgāšanas ar melnajām ziepēm pazūd smarža, dzīvnieka apmatojums kļūst spīdīgs un tīrs.

Ziepes ir hipoalerģiskas, melno ziepju sastāvā ir augstas kvalitātes olīveļļa, visas sastāvdaļas ir dabīgas, produktam ir kvalitātes sertifikāti un ir pieejams tilpumos: 500ml, 1 litrs, 5 litri.

Melnās šķidrās ziepes ir ļoti ekonomiski izmantojamas, tās labi putojas.

ŠIE FRANCIJAS PRODUKTI IR SERTIFICĒTI

Produktam ir 100% oriģināla izcelsme. COSMOS NATURAL, ko sertificējis ECOCERT Greenlife, saskaņā ar COSMOS standartu, kas pieejams vietnē http://COSMOS.ecocert.com/

Start typing and press Enter to search

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.