fbpx

Koncentrēts šķidrais mazgāšanas līdzeklis 2 L

Koncentrēts šķidrais mazgāšanas līdzeklis 2 L

10 SoldNav noliktavā

23.00 

Fer à Cheval koncentrētais šķidrais mazgāšanas līdzeklis satur Marseļas ziepes, kas pazīstamas ar leģendāro traipu noņemšanu un maigumu. Lieliska dāvana visai ģimenei.

Efektīva pat zemā temperatūrā, noņem noturīgākos traipus, saglabā krāsas un nodrošina veļas pavasara svaigumu.
Koncentrēts un ekonomisks mazgāšanas līdzeklis ir paredzēts 40 mazgāšanai mašīnā, ir piemērots lietošanai 30 ° C temperatūrā.

Drošs maksājums ar bankas pārskaitījumu vai PayPal
Bezmaksas piegāde visā Latvijā (OMNIVA), no pirkumiem virs 50 €.
Konsultants jums atbildēs pa tālruni +37129518891 no plkst. 14:00 līdz 15:00 no pirmdienas līdz piektdienai

Nav noliktavā

Efektīva pat zemā temperatūrā, noņem visspītīgākos traipus, saglabā krāsas un nodrošina veļas pavasarīgu svaigumu.
Tās unikālā formula bez alergēniem ir izstrādāta, lai samazinātu alerģiju risku:
• izgatavotas, izmantojot Marseļas ziepes, kas sagatavotas pēc vecas tehnoloģijas, tās tika atzītas par labākajām ar traipu noņemšanas īpašībām, hipoalerģiskām un bioloģiski noārdāmām.
• 99% ziepju sastāva sastāv no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām. Nesatur konservantus, smaržvielas un citas kaitīgas vielas.

Koncentrēta un ekonomiska formula 40 mazgāšanas reizēm no 30 ° C.

Devas ir norādītas mērīšanas vāciņa iekšpusē. Ievērojiet ieteicamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu vides aizsardzībai un emisiju kontrolei. Jums nav jāizmanto auduma mīkstinātājs. Nelietot uz zīda vai vilnas.

Uzglabāt prom no sala. Satur: ALKOHOLI, C12-14, ETOKSILĒTI, SULFĀTI, NĀTRIJA SĀĻI, ALKOHOLI C12-14, ETOKSILĒTI. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Ja apmeklējat ārstu, sagatavojiet trauku vai etiķeti. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Pēc apstrādes rūpīgi nomazgājiet rokas. Izmantojiet acu / sejas aizsargu. PIEEJOT ACIS: Piesardzīgi skalojiet ar ūdeni vairākas minūtes. Noņemiet kontaktlēcas, ja cietušais tās nēsā un ir viegli noņemams. Turpiniet skalošanu. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu.

SASTĀVS

5% vai vairāk, bet mazāk nekā 15%: anjonu virsmaktīvās vielas, 5% vai vairāk, bet mazāk nekā 15%: nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5%: ziepes, fermenti, smaržvielas, konservanti: metilizotiazolinons, benzizotiazolinons.

* Bez alergēniem, kas pārsniedz noteikto slieksni, lai samazinātu alerģiju risku

FRANČU IZCELSMES PRODUKTI GARANTĒTI UN SERTIFICĒTI

Produkts ir 100% oriģināls. COSMOS NATURAL, sertificēts ECOCERT Greenlife, saskaņā ar COSMOS standartu, kas pieejams vietnē http: // COSMOS. ecocert.com/

Start typing and press Enter to search

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.