fbpx

Atkaļķošanas aerosols 500 ml

Atkaļķošanas aerosols 500 ml

15 SoldNoliktavā 3 prece/-es

9.90 

Fer à Cheval atkaļķošanas aerosols ir četri vienā: tīrīšana, dezinfekcija, kaļķakmens noņemšana, sanitāro mezglu, vannas istabu, izlietņu un jaucējkrānu atsvaidzināšana. Tas apvieno augu etiķi, lai noņemtu kaļķu nogulsnes, un ziepes ar organisko skābi, kas iegūta no cukura, kas pazīstama ar savām dezinficējošajām īpašībām, lai iegūtu nevainojamu un ilgstošu spīdumu.

 

Drošs maksājums  PayPal vai bankas pārskaitījumu.

Piegāde OMNIVA pakomātu, Latvijas robežās 4 eiro, pirkumiem virs 45 eiro bezmaksas.

Piegāde OMNIVA pakomātu, Igaunijas un Lietuvas robežās 8 eiro, svars līdz 30 kg.

Piegāde Baltijā OMNIVA – Latvija, Lietuva, Igaunija.

Noliktavā 3 prece/-es

Kategorija:

Cenšoties piedāvāt jums efektīvu produktu, kas respektē jūsu interjeru, Fer à Cheval ziepju fabrika ar lepnumu piedāvā savu jauno atkaļķošanas aerosols 500 ml ar atjauninātu sastāvu, kas sastāv no 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļām un nezaudējot efektivitāti.

Atkaļķošanas aerosols 500 ml, “Fer à Cheval” vienā darbībā veic 4 funkcijas: sanitāro telpu, vannas istabu, izlietņu un krānu tīrīšana, attaukošana, atkaļķošana un dezodorēšana. Tas apvieno augu etiķi, lai noņemtu kaļķakmens un ziepju nogulsnes, un organisko cukuru, kas ir pazīstams ar savām dezinfekcijas īpašībām, lai nodrošinātu nevainojamu, ilgstošu spīdumu.

 

Tā unikālā alergēnu nesaturošā formula tika izstrādāta, lai samazinātu alerģiju risku:

• izgatavotas, izmantojot Marcel ziepes, kas pagatavotas ziepju traukos un ir atzītas par labākajām to tīrīšanas, attaukošanas, hipoalerģisko un viegli bioloģiski noārdāmo īpašību dēļ.

• 99% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu sastāvs, bez kancerogēnām, mutagēnām vai toksiskām vielām (CMR).

 

LIETOŠANAS PADOMI

Izsmidziniet tieši uz atkaļķojamām virsmām un atstājiet uz 1 minūti. Ja nepieciešams, viegli berzējiet, pēc tam noskalojiet. Virsmas, kas ir tiešā saskarē ar pārtiku, rūpīgi jānoskalo ar dzeramo ūdeni.

Piesardzības pasākumi lietošanai:

Satur: L-PIENSKĀBI (2-HIDROKSIPROPIONSKĀBE), D-GLUKOPIRANOZI, OLIGOMĒRIKU, DECIL-OKTILGLIKOZĪDI. Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Ja apmeklējat ārstu, sagatavojiet trauku vai etiķeti. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Smēķēt aizliegts. Pēc darba rūpīgi nomazgājiet rokas. Valkājiet acu/sejas aizsarglīdzekļus. SASKARĒ ACĪS: Rūpīgi skalot acis ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja cietušais tās nēsā, un tās ir viegli noņemt. Turpiniet skalošanu. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/reģionālajiem/nacionālajiem/starptautiskajiem noteikumiem.

SAVIENOTS

Mazāk nekā 5%: nejonu virsmaktīvās vielas, dezinfekcijas līdzekļi, smaržvielas.

FRANCIJAS IZCELSMES PRODUKTI IR GARANTĒTI UN IR SERTIFIKĀTI

Produkts ir 100% oriģināls. COSMOS NATURAL, sertificējis ECOCERT Greenlife, saskaņā ar COSMOS standartu, pieejams http://COSMOS.ecocert.com/

Start typing and press Enter to search

Iepirkumu grozs

Grozā nav neviena produkta.